Len pred pár dňami došlo v obci Voderady k skutočne bizardnému lúpežnému prepadnutiu. Prepadnutie samotné nebolo až tak nezvyčajné, ako to, čo po ňom nasledovalo. Traja občania macedónskeho pôvodu si mysleli, že sú šikovnejší ako naša polícia a tak si povedali, že v obci Voderady vykradnú miestnu poštu.

Slavcho (28), Kristijan (24) a Goran (42) si ráno počkali pred miestnou poštou, kým do práce prídu pracovníčky. Keď sa tak stalo, vyšli von zo zaparkovaného auta a poštárky zatlačili pod hrozbou násilia nazad do budovy, odkiaľ následne odcudzili pár tisíc eur.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zobrali peniaze, vybehli nazad do auta, kde mal jeden z nich čakať a začali utekať. No už vtedy ich prenasledovala polícia. Dvaja z nich vyskočili počas jazdy do poľa a utiekli. Tretí z dvojice pokračoval v jazde. Jeho auto zaistila polícia na druhý deň aj vrátane jedného zo zlodejov.

Najvtipnejšie na celom prípade je to, že napriek tesnému úniku z policajnej naháňačky nemala partia mužov problém stráviť večer pózovaním s ukradnutými peniazmi a svoje fotky ešte aj zavesiť na sociálnu sieť. Pri vypočúvaní zadržaného Slavcha sa rýchlo podarilo identifikovať aj ostatných 2 podozrivých mužov.

Komentáre