Ľudia sa neustále pokúšajú prekonávať limity a vytvárať nové rekordy. O nový rekord sa pokúsila aj trojica Doug Tabutt, Arne Toman a Berkeley Chadwick, ktorý odhadovaný čas cesty prekonali takmer o polovicu.

zdroj: Google Maps

Na ich upravenom Mecedese-Benz E63 AMG sa pokúsili prekonať Cannonball Rune, čo je šialený pokus precestovať v plnej premávke z New Yorku do Los Angeles za čo najkratší čas. Prekonávali limity, nerešpektovali dopravné značky a veľa ďalších priestupkov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Po zadaní trasy do Google Maps napíše služba odhadovaný čas cesty 41 hodín. Posledný rekord z roku 2013 bol na úrovni skoro 29 hodín, no táto trojica to zvládla za neuveriteľných 27 hodín a 25 minút. Ako navigáciu použili aplikáciu Waze, ktorá spoločne s niekoľkými autami aj upozorňovala na policajné hliadky.
zdroj: YouTube
Ich upravený Mercedes mal 700 koní, odladený motor, vylepšené turbá a samozrejme aj antiradar. Zaujímavosťou na ich aute boli aj vypínače zadných svetiel, ktoré mali polícii sťažiť prípadné prenasledovanie. Auto bolo aj z časti zamaskované ako nenápadná Honda Accord, aby zmiatli políciu a ostatných účastníkov cestnej premávky.

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here