Fotografiu odfotil osobne jej snúbenec Jason Statham, ktorého poznáme z filmov Kuriér alebo Rýchlo a Zbesilo. Fotografia pochádza z tropického raja, kde si dvojica užíva zaslúžený oddych. Rosie túto fotografiu zverejnila so slovami šťastia a vďaky: „Very happy to share that Jason and I are expecting!! Lots of love Rosie x ❤ Photo by @jasonstatham

„https://www.instagram.com/p/BQTTopJAfBA/?taken-by=rosiehw

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ako sa aj dalo čakať, mnoho fanúšikov túto fotografiu okamžite okomentovalo a pogratulovalo tak šťastnému páru. Jason a Rosie sú spolu už od roku 2010. O ich novom prírastku do rodiny sa diskutovalo už veľmi dlho, no až doposiaľ to stále nebolo potvrdené. Až touto fotografiou to dvojica oznámila doslova celému svetu.

Hviezda filmu Mad Max bola v posledných mesiacoch mnoho krát vyfotografovaná ako si zakrýva svoje brucho, no posledná fotografia z tropickej pláže v bikinách už jasne ukazuje, že herečka je tehotná už nejaký ten čas.

Všetko to začalo tým, keď bývalý anjel Victoria‘s Secrete ešte začiatkom tohto roku zverejnil fotografiu na ktorej mala oblečené pončo. So slovami želajúcimi šťastný nový rok, takto odetá herečka pozdravila celý svet a už v tej chvíli sa začalo špekulovať, že hviedzny pár pravdepodobne očakáva nový prírastok do rodiny.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here