Prvá časť apríla bude pre vás určitou prípravou. Stane sa vynikajúcim časom na to, aby ste prehodnotili svoje sily a možnosti do nasledujúcich mesiacov. Je to čas posudzovania vlastného potenciálu. Ako každý rok sa nezabudnete tešiť z prichádzajúcej jari, pretože vám to pripomína, že čoskoro príde váš mesiac – máj, ktorý je v súlade s vaším temperamentom. V prvej polovici apríla by ste si mali položiť otázku, čomu sa chcete venovať. Odpoveď je veľmi dôležitá, pretože sústredí v nasledujúcom období dosť energie na to, aby sa dokázala materializovať. Ako hovorí staré príslovie: „Dajte si pozor na to, čo si želáte, pretože sa vám to môže splniť“. Na rozdiel od Baranov, ktorí svoju predstavu môžu dosiahnuť akciou ešte v tomto mesiac, vy si na jej uskutočnenie budete musieť počkať do druhej polovice apríla. Ak je vaším cieľom zarobiť viac peňazí, dostanete ich. Ak je ním príprava projektov v práci, ktoré spôsobia, že sa tam budete cítiť fajn, je to takisto reálne. 

V druhej polovici apríla vstúpi do znamenia Býka prvá z trojice spolu kočujúcich planét Venuša. To okrem iného spustí vašu schopnosť nachádzať nové zdroje príjmov vo vašom živote. V práci zistíte, akým spôsobom môžete zarábať o nejaké to euro navyše, na prechádzke prírodou alebo kdesi na víkendovej chate objavíte spôsob, ako zveľadiť a skrášliť jej okolie, atď. Dobre sa pri vás bude vodiť aj vašej partnerke, do ktorej budete mať chuť investovať. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Istým nebezpečenstvom sa môže stať to, že sa až príliš zahľadíte do materiálnych vecí. Stanete sa chladne vypočítavým, čo spôsobí, že si budete partnerkinu náklonnosť kupovať darčekmi, o čom by mohol viac povedať partnerský horoskop. Alebo sa v práci spreneveríte svojim ideálom, len aby ste zarobili viac. U žien to môže smerovať k tomu, že sa nechajú zviesť, ak budú vedieť, že im z toho niečo kvapne. Na konci mesiaca budú už všetky planéty Slnko, Merkúr a Venuša v znamení Býka, čo zaručuje, že sa v mesiaci máj máte na čo tešiť. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here