Mesiac apríl je pre vás zvyčajne dobrým mesiacom. Nebude to inak ani tento rok. To, čo sa bude vôkol vás diať, bude v dokonalej zhode s tým, aký ste:  dynamický, akčný, výbušný, tvrdohlavý – a prvý. A v tomto duchu sa bude niesť aj aktuálny apríl. Okrem Slnka sa v znamení ocitnú aj planéty Venuša a Merkúr, čo len podčiarkne Baranove vlastnosti počas týchto dní. Väčšina ľudí po Veľkonočných sviatkoch ožije, no najviac energický budete práve vy. Navyše šťastena sa postaví na vašu stranu. Zapríčiní to postavenie Venuše v tomto znamení. Venuša sa stará o priazeň osudu v zhode s vašimi hodnotami. Ak vidíte hodnotu v peniazoch, existuje astrologický predpoklad, že sa vám v tejto oblasti bude dariť. V prípade, že máte ako prioritu hľadanie partnera, pošťastí sa vám ho nájsť. Takisto to môže byť aj v prípade, že hľadáte nové zamestnanie, alebo túžite po lepšom ohodnotení v práci. 

Dobre na tom budete aj po inteligenčnej stránke. Planéta, ktorá je vaším patrónom – Mars sa nachádza v znamení Blížencov, čo vám dá dobré predpoklady na to, aby ste dokázali rýchlo chápať, spájať súvislosti a získať brilantnejší spôsob vyjadrovania. Ak sa vám nedarilo hovoriť vtipy, skúste to teraz. Je väčšia šanca, že sa nad nimi ľudia zasmejú. Vám, ktorí ste ich vedeli hovoriť aj v minulosti, sa bude smiať o niečo väčšie obecenstvo. Vašu chuť do života podporí aj dobre postavená planéta Jupiter. Dodá vám náboj do života a nasmeruje ho do oblasti spoločenského uplatnenia. Znamená to, že ak by ste sa podujali zorganizovať nejaký outdoorový výlet s priateľmi alebo sa rozhodli prenajať priestory na podnikateľské aktivity, mohli by ste uspieť. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nie všetko je však v živote také pekné a pozitívne, aby sa v ňom nemohla objaviť nejaká škvrnka. Napäťový aspekt od Neptúna spôsobí to, že sa stanete trochu rozptýleným a vaše sily budú mať toľko smerov, že sa stratí ich účinok aj dopad. Dávajte si preto pozor, aby ste sa radosťou zo života nestratili v aktivitách, ktoré budú len premrhanými príležitosťami. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here