Nemecký motorkový fanatik Uwe Ehinger podľahol svojej vášni k motorkám ešte keď mal 17 rokov. Od tej doby zbiera najrôznejšieho časti „historických“ motoriek a následne z nich skladá nové netradičné motorky. Na jeho najnovšom produkte sa však asi ťažko odveziete, avšak aj ten obsahuje motorové súčiastky.

zdroj: The Archaelogist gin

Jednotlivé fľaše sú balené do voskového papiera, na ktorom je napísaný príbeh motocyklu, z ktorého súčiastka vo fľaši pochádza spolu s jeho sériovým číslom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Júl tohto roku bol mesiacom, kedy Uwe predstavil svetu svoj gin The Archaelogist, v ktorom v každej fľaške pláva historická súčiastka motorky Harley-Davidson. Aby ste si vedeli predstaviť vzácnosť tohto alkoholu, fľaška so súčiastkou z modelu Panhead z roku 1962 stojí v prepočte zhruba €900. Pokiaľ by ste však mali chuť na ešte väčšiu lahôdku, tak fľaška Flathead z roku 1939 stojí v prepočte zhruba €1115.

Uwe jednotlivé súčiastky postrekuje špeciálnou látkou, ktorá bráni korózii. Fľašky v ktorých je alkohol naliatu sú vyrobené taktiež zo špeciálneho skla, aby kovová súčiastka motora umiestnená vo vnútri fľaše sklo nerozbila.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here