Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Americká speváčka Demi Lovato začala svoju kariéru už ako malá učinkovaním vo viacerých reláciách, seriáloch či filmoch televíznej stanice Disney Channel. Len minulý rok prišla kvôli ťažkostiam s drogami takmer o život, tentokrát prekvapila svet celkom inak.

Lovato sa rozhodla pre rázny a obdivuhodný krok. Na svoj Instagram pridala neupravenú fotku, kde vidieť, že má celulitídu. „Tohto momentu som sa vždy bála najviac. Pridávam svoju neupravenú fotku v plavkách. A hádajte čo, mám celulitídu! Už ma nebaví naďalej sa hanbiť za vlastné telo.” hrdo prehlásila v príspevku. Tiež priznala, že všetky ostatné fotky v bikinách, ktoré pridávala na svoje sociálne siete, boli vždy upravené, za čo sa nesmierne hanbí.

View this post on Instagram

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited – and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. 🙏🏼🙌🏼🤷🏻‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. 💗 #nationalcelulliteday #celluLIT 🔥🔥🔥

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

„Všetci si mysleli, aké mám dokonalé telo, ale to som nebola ja. Chcem to všetko hodiť za seba a začať novú, autentickú kapitolu môjho života. Nechcem spĺňať nejaké vymyslené štandardy iných. Som hrdá na to, aké mám telo.“ pokračuje speváčka.

Nezabudla dodať, že sa opäť naplno venuje novým skladbám a tak sa už čoskoro môžeme tešiť na nové piesne v jej podaní. Tiež verí, že týmto svojím príspevkom inšpiruje ľudí po celom svete, aby sa mali radi, takí akí sú.

Komentáre