Americká speváčka Demi Lovato začala svoju kariéru už ako malá učinkovaním vo viacerých reláciách, seriáloch či filmoch televíznej stanice Disney Channel. Len minulý rok prišla kvôli ťažkostiam s drogami takmer o život, tentokrát prekvapila svet celkom inak.

Lovato sa rozhodla pre rázny a obdivuhodný krok. Na svoj Instagram pridala neupravenú fotku, kde vidieť, že má celulitídu. „Tohto momentu som sa vždy bála najviac. Pridávam svoju neupravenú fotku v plavkách. A hádajte čo, mám celulitídu! Už ma nebaví naďalej sa hanbiť za vlastné telo.” hrdo prehlásila v príspevku. Tiež priznala, že všetky ostatné fotky v bikinách, ktoré pridávala na svoje sociálne siete, boli vždy upravené, za čo sa nesmierne hanbí.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

View this post on Instagram

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited – and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ??????‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. ? #nationalcelulliteday #celluLIT ???

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

„Všetci si mysleli, aké mám dokonalé telo, ale to som nebola ja. Chcem to všetko hodiť za seba a začať novú, autentickú kapitolu môjho života. Nechcem spĺňať nejaké vymyslené štandardy iných. Som hrdá na to, aké mám telo.“ pokračuje speváčka.

Nezabudla dodať, že sa opäť naplno venuje novým skladbám a tak sa už čoskoro môžeme tešiť na nové piesne v jej podaní. Tiež verí, že týmto svojím príspevkom inšpiruje ľudí po celom svete, aby sa mali radi, takí akí sú.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here