Ariana Granda to nemala v poslednej dobe jednoduché. Veľmi ju poznamenal minuloročný teroristický útok na jej koncerte, po ktorom sa stiahla do úzadia a obmedzila svoje online aj offline aktivity, dokonca aj vypustila niektoré pripravované koncerty. Niet sa však čo čudovať.

zdroj: syracuse.com

Všetko sa ale nakoniec na dobré obrátilo a speváčka sa vrátila znovu na scénu vo veľkom štýle. Vydala svoj nový album Sweetener, vďaka ktorému sa jej podarilo ovládnuť hudobné hitparády po celom svete. Medzičasom sa stihla aj rozísť so svojim partnerom, rapperom Mac Millerom, ktorý sa pred pár mesiacmi tragicky predávkoval a zahynul. Po tomto incidente začali mnohí fanúšikovia pripisovať Mac Millerovu smrť práve Ariane. Podľa ich slov ho práve ona priviedla do takéhoto stavu, z ktorého v kombinácii s drogami nenašiel umelec už východisko.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: miami.com

Po tomto období si Ariana našla aj nového priateľa – Peta Davidsona, s ktorým jej to však tiež dlho nevydržalo a tak sa rozišli. Násla sa Ariana rozhodla venovať sa samej sebe. Po ťažkých chvíľach sa teda konečne aj v jej živote vyjasnilo a teraz ju Billboard vyhlásil za svoju ženu roku 2018. 

Speváčka si však oficiálne ocenenie ešte neprevzala. Na to by malo dôjsť až 6. decembra v New Yorku. Podľa dostupných informácii, Billboard si ju nevybral len pre jej bohatú spevácku kariéru, ale hlavne aj pre svoj aktivizmus a rôzne podobné aktivity, ktorým sa speváčka aktívne venuje. Bojuje za ľudské práva, proti rasizmu a diskriminácii.

zdroj: time.com

Po svojom tragickom koncerte našla dokonca Ariana v sebe aj dostatok vnútornej sily a do Manchesteru sa znova vrátila a zorganizovala spolu s ďalšími umelcami charitatívny koncert s názvom One Love Manchester, počas ktorého vyzbierali 23 miliónov dolárov na pomoc rodinám ľudí, ktorí na jej koncerte prišli o život.

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here