Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Americká speváčka, skladateľka a už aj herečka Lady Gaga sa preslávila v roku 2008 piesňami ako „Just Dance“ a „Poker Face“, ktoré sa stali medzinárodnými hitmi nominovanými na cenu Grammy. 

View this post on Instagram

Wearing @tiffanyandco ✨ #GRAMMYs

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Vďaka úspechu filmu “Zrodila sa hviezda”, v ktorom si zahrala hlavnú postavu po boku známeho herca Bradleyho Coopera sa jej podarilo získať nedávno aj sošku Oscara za najlepšiu originálnu pieseň vďaka jej známemu hitu “Shallow“.  

Speváčka žne v poslednom období úspechy všade, kde sa objaví. Lady Gaga je prvou osobou v histórii, ktorá získala ocenenia BAFTA, Oscara, Zlatý glóbus a Grammy v tom istom roku. Neuveriteľné. 

Po zisku Oscara sa objavilo na sociálnej sieti Twitter niekoľko screenshotov Facebookovej skupiny, ktorá niesla názov „Stefani Germanotta, nikdy nebudeš slávna”. (Stefani Germanotta je skutočné meno Lady Gaga). Dnes len ťažko uveriť, že aj úspešná speváčka bola niekedy terčom posmeškov a šikany od svojich vlastných spolužiakov. Speváčka však ukázala, že sa netreba báť ísť si za svojimi snami a je veľmi dôležité veriť v samého seba a neriešiť neprajníkov.

Zdroj: https://twitter.com/AngelaLMorabito/status/1100119850977054720

Komentáre