#1

Hlavnú postavu vo filme si zahrala jedna z najúspešnejších speváčok súčasnosti, Lady Gaga. Napriek tomu, že sme u nej zvyknutí na rôzne kostýmy, vo filme ukázala svoju pravú tvár. Pieseň jej postavy Ally vo filme je tá istá pieseň, ktorá pomohla speváčke získať túto rolu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

#2

Druhou hlavnou postavou filmu je americký herec Bradley Cooper. Ten sa môže pochváliť aj tým, že film je jeho režisérskym debutom. Zaujímavosťou je aj to, že herec sa naučil hrať na gitare a klavíri kvôli svojej postave.

#3

Scenár filmu bol známy už niekoľko rokov, a mali si v ňom zahrať aj známe mená ako Will Smith a Jennifer Lopez alebo Beyoncé a Leonardo DiCaprio. Čo poviete, hodili by sa do filmu viac?

#4

Viac postáv, ktoré sa vo filme objavili, sú ľudia z osobných životov hlavných predstaviteľov. Vo filme sa objavili tanečníci speváčky či napríklad doktor, ktorý je aj v skutočnosti praktickým ušným lekárom Bradleyho Coopera.

https://www.instagram.com/p/BtCI_7vlW0D/

#5

Aj speváčka Lady Gaga sa rozhodla, že kvôli svojej postave obetuje veľa a počas celého nakrúcania sa nemaľovala a ani nenosila žiadne kostýmy.  

View this post on Instagram

#AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

#6

Herec Bradley Cooper sa učil dialekt svojho hereckého brata, herca Sama Elliotta, vyše pol roka, aby sa jeho hlas a rozprávanie, čo najviac podobali tomu Elliotovmu.

#7

Pes, ktorý bol súčasťou filmu je v skutočnosti hercov pes.

Komentáre