Speváčka Rihanna nemá v láske zatiaľ moc šťastie. Po dvoch posledných rozchodoch s „násilným“ Chrisom Brownom a raperom Drakeom jej žiaľ nevyšiel ani ďalší vzťah. Na verejnosť unikli informácie o tom, že barbadoská kráska už nie je vo vzťahu so svojim posledným partnerom, saudským miliardárom Hassanom Jameelom.
zdroj: eonline.com

Dvojica sa spoločne na verejnosti neukázala už od júla tohto roku a podľa zdroja blízkeho speváčke, je na to aj dôvod: „Riri je jednoznačne znovu single. Vyprchalo to medzi nimi, a to už pred časom. Obaja sú mimoriadne vyťažení, ona necítila, že patrí medzi jeho priority,“ prezradil zdroj z blízkeho súkromného života Rihanny.

Dvojica bola spolu od roku 2017, no na verejnosti sa spoločne ukazovali len zriedka. Tak, ako to často pri niektorých vzťahoch aj býva, počas trvania ich vzťahu sa niekoľkokrát na pár dní rozišli, ale potom si vždy k sebe ešte našli cestu. Tentokrát však už nie.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
V minulosti sa na internete taktiež objavili aj zábery ich hádky na dovolenke, takže ich rozchod nikoho asi príliš neprekvapil. Speváčka je známa tým, že si rada užíva život a tak je možné, že je jednoducho pripravená na ďalšie dobrodružstvo.

https://www.youtube.com/watch?v=nVIwA6Is6ao

 

 

Komentáre