Nebezpečné šelmy, ako levy a tigre môžete v Safari Parque v čilskom Rancagua pozorovať z bezprostrednej blízkosti, napríklad len z niekoľkých centimetrov. Musíte sa však zmieriť s tým, že ste zatvorený v klietke!

V tomto slávnom čilskom safari si milovníci prírody a divokých zvierat naozaj prídu na svoje. Celý areál je vyprojektovaný interaktívne a žiadny živočích tu nie je zavretý v klietke. Naopak, v niektorých častiach sú za mrežami návštevníci.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

So zvieratami sú v bezprostrednom kontakte a tvory ako žirafy, zebry, antilopy alebo lamy si každý môže pohladiť, prípadne im aj ponúknuť na jedenie seno alebo vhodné pochutiny, ktoré tu nachystali pracovníci parku.

Oveľa viac adrenalínová je ale tá časť safari, kde sa voľne pohybujú nebezpeční predátori, konkrétne levy a biele tigre.

Mobilné klietky

Po čilskom safari v Rancagua jazdia špeciálne vozidlá s masívnymi klietkovými nadstavbami. Voľne pobehujúce divoké zvieratá sú totiž veľmi zvedavé a s veľkou obľubou si na klietky vyskakujú a kontrolujú návštevníkov.

youtube

Komentáre