Vizáž je každého individuálna vec a nikdy by sme nemali súdiť ľudí, podľa toho ako vyzerajú alebo ako sa obliekajú. Toto pravidlo potvrdzuje aj gang potetovaných motorkárov, ktorý jazdia po USA a zachraňujú zanedbané alebo týrané zvieratá.

motorkári v Spojených štátoch už zachránili veľké množstvo zvierat. Majú uzavreté dohody s útulkami, organizáciami na záchranu zvierat ale aj s políciou, ktorá ich často informuje o niektorých prípadoch. Nič z toho čo robia, nerobia násilne alebo pre peniaze, jednoducho chcú pomôčt zvieratám, aby sa dostali do lepších rúk.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: © kenny labelle / youtube

Rescue Ink je nezávislá organizácia na ochranu zvierat, ktorá bola založená skupinou dobrovoľníkov v New Yorku. Členmi skupiny sú cyklisti, bývalý vojenský personál, powerlift šampióni, ale aj bývalí policajti, kulturisti alebo právnici. Organizácia má dokonca aj uzatvorené dohody s rôznymi útulkami, ktoré pomáhajú s rehabilitáciou zvierat a zároveň im hľadajú aj nové domovy.

zdroj: © John Lamparski / Contributor / WireImage / Getty Images

Skupina je financovaná predovšetkým z dobrovoľných darov a príspevkov. V rozhovore pre The New York Times uviedli, že počas svojho pôsobenia zažili veľké množstvo odlišných prípadov. Majitelia predávali svojho psa preto, lebo potrebovali peniaze na drogy, iní zas organizovali psie zápasy. Raz sa k nim dokonca dostala aj správa o sériovom vrahovi mačiek z Pensylvánie.

Podľa štatistík uhynie každý rok približne 10 000 psov v dôsledku organizovania nelegálnych zápasov. Každý deň sa skupina dozvedá o týraných zvieratách, ktoré potrebujú ich pomoc a preto veríme, že táto skupina zachráni ešte veľké množstvo zvierat.

zdroj: © Janette Pellegrini / Contributor / WireImage / Getty Images

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here