Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Objektívy na Medzinárodnej vesmírnej stanici zachytili nezvyčajne silné zvukové vlny. Pôvod signálu zatiaľ ešte nie je známy, no prvé vyjadrenia vedcov naznačujú, že signál sa šíril veľmi veľkou rýchlosťou.

Snímky sa podarilo zachytiť vesmírnej stanici niekde nad Atlantickým oceánom. Na základe zdokumentovaných fotografií sa vedci domnievajú, že signál mohol byť vytvorený neidentifikovaným lietajúcim objektom, alebo neznámou sonickou zbraňou. Fakt, že signál bolo vidieť až z vesmíru a vlny sa niesli presným smerom v tvare pripominajúcom kužel vedcov dosť metie.

zdroj: NASA/thirdphaseofmoon/YouTub

Pracuje sa s viacerými verziami o pôvode signálu. Jeho presný zdroj sa zatiaľ nepodarilo s určitosťou vypátrať, ale keby išlo o formáciu tornáda, hurikánu alebo iného javu, nemali by vlny tak pravidelný tvar. Fotografií sa hneď chytila široká verejnosť a aj fanúšikovia konšpiračných teorií. Nikto zatiaľ s určitosťou nevie presne povedať, čo takýto silný signál spôsobilo, no názory všetky sa zhodujú v tom, že signál vyzerá byť až neuveriteľne silný. 

 

 

Komentáre