Pri pohľade na tieto zábery pochopí väčšina ľudí, prečo nevstupovať do opusteného parku, domu alebo jednoducho čohokoľvek opusteného. Istý Austrálčan sa však týmto mottom neriadil a jeho zvedavosť ho priviedla až do opusteného zvieracieho parku.

Najväčší šok zažil v časti s morskými živočíchmi. Vstúpil do veľkej miestnosti plnej hracích automatov a strojov, no to, čo stálo uprostred ho poriadne vystrašilo. Priamo uprostred miestnosti sa nachádzalo obrovské akvárium a v ňom zhruba 5 metrová zakonzervovaná mŕtvola veľkého žraloka modrého. Telo sa nachádzalo v akváriu plnom formaldehydu, v chemikálii používanej na konzerváciu mŕtvych tiel.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Pixabay

Príbeh tohto žraloka je taktiež zaujímavý. Jeho telo sa podarilo vyloviť rybárskej lodi ešte v roku 1998 po tom, čo z vody vytiahli siete plné tuniakov. Telo mŕtveho žraloka sa nejakým spôsobom taktiež zachytilo v sieti a následne bolo zakonzervované a využité na vedecké účely. Po tom bolo umiestnené sem, do zvieracieho parku Bass, výchdoná Viktória – Austrália.

YouTuber po prieskume tohto parku zavesil svoje nové video na svoj kanál a okamžite s ním zaznamenal veľký úspech. Dnes má video už viacej ako 10 miliónov vzhliadnutí. Zverejnené bolo v novembri minulého roku.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here