Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Keď milujete prácu, ktorú robíte, je to na nezaplatenie. 43-ročná Verónica Duque je toho príkladom a do role učiteľky sa doslova vžila. Verónica sa venuje svojej profesii už 15 rokov a je v tom skutočne dobrá. „Vyučujem prírodné a spoločenské vedy, umenie, ale aj angličtinu a španielčinu,“ uviedla pre portál boredpanda.com.

Momentálne Verónica vyučuje tretí ročník a stále sa snaží priniesť na hodiny niečo nové a originálne čo žiakov zaujme a budú si jej hodiny pamätať. „Surfovala som po internete, keď sa objavila reklama na plavky na AliExpresse. Keďže som vedela, aké ťažké je pre deti predstaviť si usporiadanie vnútorných orgánov, pomyslela som si, že stojí za to skúsiť to,“ pokračovala Verónica vo svojom rozprávaní. 

Plavky nakoniec objednala a keď jej prišli, obliekla si ich na vyučovaciu hodinu. Keď ju v plavkách uvideli jej žiaci, boli vo vytržení. Najväčšiu radosť z toho mala však sama Verónica, ktorá sa tešila z toho, že konečne môže svojim žiakom presnejšie ukázať kde sa ktoré orgány nachádzajú a ako fungujú. 

Komentáre