Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Nespútaná kanadská divočina dokáže občas poriadne prekvapiť. Kanada je domov aj legendárnych medveďov grizly, ktoré sa čas od času pripletú aj do teritória ľudí, alebo naopak.

Horúcu situáciu zažili cestujúci na ceste číslo 37 v Britskej Kolumbii neďaleko hraníc s Aljaškou. Autor videa pre miestne média uviedol, že viedol svoje motorové po ceste medzi mestami Stewart a Meziadin Juction. Zrazu pred sebou zbadal dva medvede dospelé medvede grizly, ktoré vyzerali, že si zjavne niečo medzi sebou musia vysvetliť.

Don’t normally post on here but thought I’d share this incredibly rare and amazing moment with all you guys of these grizzlies fighting! Keep a sharp eye out for the little wolf that is observing them in the distance! 🥰🐻🐺

Uverejnil používateľ Cari McGillivray Piatok 20. septembra 2019

 

Svedok celého incidentu a zároveň aj autor videa neveril vlastným očiam. Okamžite vytiahol kameru a súboj týchto dvoch obrovských šeliem začal okamžite natáčať. Zaujímavosťou videa je aj fakt, že odhliadnuc od súboja medveďou sa o pár metrov ďalej po ceste prechádza divoký vlk, ktorý celú situáciu z diaľky monitoruje.

 

Komentáre