Rakúske jazero nie práve tým, čo si väčšina dovolenkárov vybaví pri slove dovolenka. Väčšine ľudí v našej zemepisnej šírke sa pri tomto slove vyjavia talianske alebo chorvátske pláže. Ak však máte náladu na posledné letné dni niekam vycestovať a nemáte chuť ísť tisícky kilometrov, toto jazero bude pre vás tou správnou voľbou.

zdroj: news.at

Naši rakúski susedia sa totižto môžu pýšiť veľkým množstvom jazier, ktoré majú nejednému náročnému dovolenkárovi čo ponúknuť. V tomto konkrétnom článku by sme vám však chceli predstaviť jazero Wörthersee nachádzajúce sa pri meste Klagenfurt. Jeho nádherná tyrkysová farba ako aj vybudované pláže sú od dovolenky pri mori takmer na nerozoznanie.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: http://apartmentsnassfeld.eu

Toto jazero ponúka svojim zákazníkom veľké množstvo atrakcií ako napríklad vyhliadkové veže, kúpeľné mestečká, veľké množstvo vodných atrakcií a lodí. Na brehu jazera sa nachádzajú luxusné domy a zámky rakúskych celebrít a bohatých ľudí. V okolí sa taktiež nachádza aj kasíno a priľahlé mestečko v ktorom nájdete všetko, čo môžete počas dovolenky potrebovať.

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here