Závislosť na alkohole, cigaretách a iných návykových látkach vie zničiť nielen život závislého, ale aj životy členov jeho rodiny a blízkych. Čo je však smutné, drogám začínajú svoje životy podriaďovať čoraz mladší ľudia, ktorých osudy len v málo prípadoch končia šťastne. Protidrogovou prevenciou sa zaoberá medzinárodný projekt REVOLUTION TRAIN, ktorý osvetu šíri originálnou cestou s využitím moderných technológií a vlakových súprav.

Zdroj: novecesko.cz/cz/

Pre protidrogový vlak je charakteristická multimediálna vlaková súprava, ktorá interaktívnou formou prináša dospelým i deťom od 10 rokov možnosť aktívne sa zapojiť do príbehov drogovej závislosti. Zážitkovou formou sa dozvedia viac o tom, ako závislosť na návykových látkach vzniká, ako sa prejavuje a vyvíja, a ako sa na človeku prejaví.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: novecesko.cz/cz/

Projekt REVOLUTION TRAIN, ktorý ponúka autentický zážitok a zážitkovú protidrogovú prevenciu, je projektom nadačného fondu Nové Česko. Vlak bude slovenskými mestami prechádzať v priebehu októbra a novembra 2019 v rámci svojho jesenného turné. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here