ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Hra nám po prvý krát umožnila hrať za dve postavy, dvojičky, Jacoba a Evie Frye ,ktoré môžeme počas hry meniť. Každá z postáv má iný štýl boja, zatiaľ čo Jacob je skôr bitkár, Evie je naopak rýchla a svižná.

Dizajnom hlavného menu a rozhrania pripomína predminulú hru z tejto série s podtitulom Unity, aj keď podľa môjho názoru bolo Unity prepracovanejšie, čo sa týka všetkých zbraní a oblekov. Syndicate by sa malo učiť od svojich starších bratov aj z príbehovej stránky. Vyzabíjať hlavy templárskych gangov v rôznych štvrtiach Londýna? To nie je moc motivujúce pre hráča, ale čo sa mi páči je, že za každú voliteľnú misiu vám stúpne lojalita u lídrov vašich gangov, za čo môžete neskôr dostať zbrane, obleky a iné super veci. Ďalej ma potešila frakcia, ktorá funguje ako odboj proti nadvláde templárov. Chodia len tak po ulici, a keď ste v problémoch, pomôžu vám.

Čo sa týka vymožeností, Ubisoft má vždy eso v rukáve. V Syndicate je to vystreľovací hák, ktorý vás dokáže vytiahnuť, trebárs aj na Big Ben. V praxi to urýchli presun po strechách, ale aj únik pred nepriateľom, a ja som sa cítil ako Batman.

Presun urýchli aj možnosť riadiť koč a ďalšie iné vozidlá…

Čo sa týka zbraní, výber je nemalý. Máte k dispozícii viac než tucet prevedení každej z troch zbraní. Je tu boxer, vychádzková palička s čepeľou a kukri.

Z pohľadu hráča dávam hre pekných 85% za prepracované prostredie, skvelú hrateľnosť a množstvo prekvapení.

Prajem príjemný herný zážitok!

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here