Podľa prvotných vyjadrení vedenia spoločnosti, investičná spoločnosť brata drogového kráľa Pabla Escobara – Escobar Inc – v súčasnosti spúšťa predaj novej kryptomeny Diet Bitcoin (DDX). Úvodná ponuka spoločnosti na nákup tejto meny je akousi 96% zľavou z predajne ceny. Prvotné tokeny si tak potenciálny záujemcovia môžu zaobstarať za $2 namiesto pôvodnej ceny $50.

zdroj: linkedin.com

Podľa informácii uvedených na oficiálnej webovej stránkespoločnosť pustila do predaja úvodný 1 000 000 kusov DDX, ktoré sú rozdelené na 3 predajné etapy. V prvej etape je 300 000 DDX, predávajúcich sa po $50 (aktuálne v zľave $2). V druhej etape sa pustí do predaja ďalších 300 000 DDX, tie už však budú na predaj $100 za mincu. Vo finálnej tretej a zároveň poslednej etape by sa malo predať ostatných 400 000 DDX po $1 000 za kus. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

COO spoločnosti Escobar Inc. Daniel Reitberg informuje verejnosť o tom, že by mali pravidelne kontrolovať ich webovú stránku www.dietbitcoinICO.org a nakúpiť ich čo najviac je možné, pretože ich cena bude oproti súčasnej nákupnej cene veľme vysoká. Diet Bitcoin totižto číslami a vzorcami kopíruje presne Bitcoin a v súčasnosti je zhruba 4 000 krát lacnejší.

zdroj: thenextweb.com

K tomu všetkému ešte aj Roberto Escobar spustil predaj knihy s názvom Pablo Escobar’s Diet Bitcoin (Diet Bitcoin Pabla Escobara), ktorá opisuje celý dôvod a pozadie založenia tejto novej kryptomeny. V knihe sa uvádza : „Svet uvidí, že toto celé vytvorili oni, a všetci čoskoro prídu na to, že už je príliš neskoro. CIA začne predávať všetky svoje kryptomeny, čo Bitcoin doslova zrujnuje. Môžete si aj naďalej nechať nakúpené svoje bezcenné kryptomeny, nechajte si Ethereum, nechajte si TRON, nechajte si Ripple, nechajte si Bitcoin a za chvíľu všetky z nich padnú na nulu. Moja mena však nie!“

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here