Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

20. augusta sme vás informovali o nezvestnom 20-ročnom Vladimírovi, ktorý odišiel z domu na dámskom bicykli a stratil sa v pohorí Tribeč. Od 17. augusta po ňom v tribečských lesoch a okolí intenzívne pátrala polícia, stopovacie psy aj približne stovka dobrovoľníkov. Mladík odišiel z domu bez toho, aby niekomu povedal, kam a prečo ide. Po týždni prehľadávania terénu sa polícia verejne vyjadrila, že pátranie je ukončené – Vladimíra síce našli, no mŕtveho. 

NEZVESTNÁ OSOBA /Zdroj: facebook.com/KRPZNR

Polícia z nitrianskeho kraja o pátracej akcii informovala občanov aj prostredníctvom oficiálnej stránky na Facebooku a počas uplynulého týždňa ich žiadala o pomoc pri pátraní. Teraz informovala o ukončení pátrania a poďakovala všetkým, ktorí jej pri tejto náročnej akcii akokoľvek pomohli:

„AKTUALIZÁCIA: ODVOLANIE PÁTRANIA PO NEZVESTNOM
Najhoršie obavy sa potvrdili. Nezvestný chlapec bol nájdený mŕtvy. Okolnosti prípadu polícia vyšetruje. Ďakujeme za pomoc pri pátraní.“

Okolnosti odchodu Vladimíra do pohoria Tribeč nie sú známe. Polícia doplnila, že telo našli vo vzdialenosti približne 2,5 kilometra od miesta bydliska, mladík sa obesil na strome pomocou reťaze, ktorú si priniesol so sebou. K samovražde podľa vyšetrovateľov došlo s najväčšou pravdepodobnosťou v noci zo soboty (17.8.) na nedeľu. Pohorie Tribeč je na Slovensku známe najmä pre svoju mysterióznu povesť – veľa ľudí, ktorí sa rozhodli preskúmať jeho končiny, sa z neho nikdy nevrátili. Prečo je to tak a aké tajomstvá toto miesto ukrýva, však zatiaľ nikto netuší.

Komentáre