Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Tribečské lesy sú považované za mysteriózne, pretože v nich bez stopy miznú ľudia. Oblasť nachádzajúca sa medzi Nitrou, Zlatými Moravcami a Partizánskym priťahuje pozornosť ľudí svojim tajomstvom už roky. Po odvysielaní filmu Trhlina sa Tribeč stal ešte navštevovanejším miestom, no ľudia by v tejto lokalite mali byť veľmi opatrní. Polícia Slovenskej Republiky z nitrianskeho okresu prosí občanov o pomoc práve v prípade mladíka, ktorý sa vydal na Tribeč, no už niekoľko dní o ňom nikto nepočul.

PREBIEHA PÁTRACIA AKCIATopoľčiansky policajti práve v tomto čase vykonávajú pátraciu akciu v časti Tribečského pohoria…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Nitriansky kraj Utorok 20. augusta 2019

 

20-ročný Vladimír Švajlen z Nitrianskej Stredy je nezvestný od 17. augusta 2019, kedy vo večerných hodinách odišiel z domu na dámskom horskom bicykli bielo-ružovej farby. Odvtedy o sebe nedal vedieť a zatiaľ o ňom nikto nič nové nepočul. Nezvestný Vladimír má modré oči, krátke vlasy špinavej blond farby, je 190 cm vysoký, váži 90 kg a je plnoštíhlej postavy. Naposledy bol videný v krátkych károvaných nohaviciach bielo-čiernej farby, ku ktorým mal oblečené tmavé tričko s krátkym rukávom. Obutý bol v pracovnej obuvi oranžovo-čiernej farby.

Zdroj: facebook.com/KRPZNR

Policajti z Topoľčianok za pomoci služobných psov pátrajú po nezvestnom v časti pohoria Tribeč, v katastrálnom území Solčany, Krnča a Nitrianska Streda. Ak by ste mali akékoľvek informácie, ktoré by polícii v súvislosti so zmiznutím 20-ročného Vladimíra Švajlena z Nitrianskej Stredy vedeli pomôcť, neváhajte okamžite kontaktovať akékoľvek policajné oddelenie, volať na číslo 158 alebo sa ozvať policajným príslušníkom KRPZ Nitra prostredníctvom správy na Facebooku (Polícia SR – Nitriansky kraj). Polícia vám bude vďačná za každú pomoc.

Komentáre