Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Mladík pri tomto vražednom pokuse použil tryskový zapaľovač, ktorý však nemal úplne taký účinok, aký by si mladý Američan predstavoval. Síce sa mu podarilo obrovského pavúka podpáliť, no ten v snahe utiecť zapálil aj iné veci čo viedlo k požiaru celého bytu a evakuácii obyvateľov tejto bytovky. 

zdroj: AJC.com

Ako uvádza portál AJC, horiaci pavúk sa ukryl do matrace, ktorá prakticky okamžite vzbĺkla. Šéf privolanej hasičskej jednotky sa vyjadril, že požiar spôsobil stredné poškodenie tohto apartmanového bytu. Šéf hasičov vo svojej správe ďalej uvádza aj to, že požiar vypukol v spálni, kde sa ho podarilo aj stabilizovať a zabrániť jeho rozšíreniu do ostatných bytov.

zdroj: wikimedia

Susedia sa snažili okamžite požiar uhasiť so záhradnou hadicou, no bez výsledku. Podľa predbežných prepočtov, tento požiar spôsobil škodu vo výške $11,000.

 

Vedci preukázali, že pokiaľ aj vy trpíte strachom z pavúkov, tak štatisticky máte na ne väčšie šťastie a častejšie na ne narazíte. Keby ste aj vy na takéhoto pavúka narazili, tak ho prosím v žiadnom prípade nepodpaľujte aby to nedopadlo podobne ako v tomto prípade.

 

 

Komentáre