Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Andrej Danko opäť prišiel s brilantným nápadom. Navrhuje, aby sa pred budovou Národnej rady vybudoval stožiar, na ktorom bude viať slovenská zástava, jeho výška však musí dosahovať 30 metrov. Dôvod? Andrej Danko mal špeciálnu požiadavku, aby bol slovenský stožiar vyšší od toho, ktorý vo výške 27 metrov stojí pred budovou parlamentu v Budapešti. Informoval o tom hovorca NR SR, Tomáš Kostelník.

ZDROJ: facebook.com/zomriofficial

Slovensko by sa tak už čoskoro mohlo pýšiť vlajkou vyvesenou o 3 metre vyššie ako majú pred parlamentom susedia Maďari. Zatiaľ však nikto nevie vyčísliť, koľko bude nový 30-metrový stožiar stáť. Isté však je, že práce na ňom už približne týždeň prebiehajú a stávajú sa magnetom na zvedavé pohľady okoloidúcich aj turistov. Hlavným dôvodom je „stavenisko,“ ktoré pred budovou NR SR vzniklo. Stavba je rozdelená na viacero etáp a jej ukončenie je plánované na koniec augusta. 1. septembra 2019, pri príležitosti výročia prijatia Ústavy SR, bude teda slávnostne odhalený nielen nový stožiar, ale aj jeho cena.

Stožiar mať chcem ja (Jaro)merch.sk/zomri

Uverejnil používateľ Zomri Utorok 16. júla 2019

Ako býva zvykom, politickú situáciu mapuje a medzi prvými ľuďom prináša aj stránka ZOMRI OFFICIAL, ktorá nenechala svojej povesti nič dlžná, a tak vzniklo hneď niekoľko vtipných obrázkov k téme Dankovho stožiara…

30 metrovmerch.sk/zomri

Uverejnil používateľ Zomri Utorok 16. júla 2019

 

ZDROJ: facebook.com/zomriofficial

Komentáre