Kazmovi to znova vyšlo. Využil mediálnu bublinu a nachytal hviezdneho moderátora Leoša Mareša. Ten sa snažil pri dopravnej nehode pomôcť zraneným ľuďom, ktorí však boli len Kazmovi herci. Samotný Leoš sa priznal, že ho Kazma skutočne dostal a akúkoľvek dohodu na celej veci osobne odmietol.

zdroj: lajk.iprima.cz

Pre vysvetlenie celej situácie, Leoš Mareš podstupoval výzvu pri ktorej sľúbil že v dobe svojej výzvy bude jazdiť len na svojom starom Trabante. Pokiaľ ho však niekto uvidí šoférovať iné vozidlo, Leoš mu osobne odovzdá svoje luxusné Ferrari. Pokiaľ by to však Leoš vydržal, Trabant by išiel do dražby a výťažok z neho mal ísť na dobrú vec.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=OEFkUQEZa4Q

Kazmovi veľa nechýbalo a okamžite to využil. Prostredníctvom svojej nafingovanej nehody donútil Mareša aby zacúval s havarovaným autom (čím porušil svoj sľub) a tak prehral svoje luxusné Ferrari. To podľa dohody má teda Leoš Mareš odovzdať Kazmovi.

zdroj: lajk.iprima.cz

Kazma však týmto videom dokázal aj to, že Leoš Mareš má srdce na správnom mieste a že pri dopravnej nehode zastane len jeden človek z 10. Samotný Kazma povedal: „Pri dopravnej nehode zastane len 1 človek z 10. Leoš Mareš sa tak nevedomky stal ambasádorom tých, ktorí majú srdce na pravom mieste. Celé je to len malá časť skladačky väčšieho príbehu. Možnosť ho dopísať máte aj vy. Pravidla stávky boli jasne definované,“ povedal Kazma a vyhraté Ferrari chce predať a výťažok darovať na dobrú vec.  

Leoš si ale myslí, že stávku neprehral. „Kazma sa po celej udalosti za mnou ešte 2-krát zastavil a prehováral ma na spoluprácu na jeho show. Podľa neho som stávku o svoje Ferrari prehal. Ja si to však nemyslím.“ Aký je váš názor na celú vec?

https://www.youtube.com/watch?v=xP3aP7-Ruek

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here