Populárny internetový zabávač a producent Kamill Bartošek alias KAZMA baví internet už nejaký ten piatok. Jeho kúsky zachytené na kameru sú známe hlavne v Českej republike, ale aj u nás na Slovensku a niektoré dokonca obleteli aj celý svet.

zdroj: deskgram.org

Medzi jeho najznámejšie diela patrí zásah do jednej epizódy populárneho „Prostřeno“ (u nás známe ako Bez Servítky), v ktorom Kamil Barošek napálil celú televíziu, celý štáb, účinkujúcich, hercov, ale aj veľmi veľa televíznych divákov. Celá pointa bola v tom, že Kazma do televízie podstrčil svojho herca, ktorého ozvláštnil o mnoho úchylných a zvláštnych vlastností, no hlavne aj o tourettov syndrómTen má za následok nekontrolované výkriky a emocionálny výbuchy postihnutého človeka. Kazma teda takto vytvoreného súťažiaceho nastrčil televízii, ktorá sa ho okamžite chytila. Potom už len  všetko sledoval zo svojho tajného úkrytu, odkiaľ rozdával hercovi príkazy a nič netušiaci televízny štáb to celé nakrúcal a následne odvysielal. Nebolo to celé však len pre zábavu. Celým týmto počinom chcel Kazma spolu so svojim tímom upozorniť na vážnosť a problematiku ľudí s takýmto postihnutím.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: extra.cz

Medzi jeho ostatné podarené kúsky patrí napríklad aj fakeový Justin Bieber alebo fakeový Jim Carrey na odovzdávaní prestížnych českých filmových cien. V najnovšej epizóde svojej ONE MAN SHOW Kazma nachytal Leoša Mareša, ktorý sám dobrovoľne dal do stávky svoje Ferrari. Kazmovi netrebalo veľa a okamžite sa rozhodol Leoša nachytať, a o Ferrari ho pripraviť.

zdroj: stream.cz

Pravým posolstvom tejto show však bolo niečo úplne iné. Kazma spoločne s Ministerstvom dopravy ČR vytvoril dokonalú reklamnú kampaň, v ktorej chcú upozorniť ľudí, aby sa zobudili, aby v prípade nešťastia pomohli iným pri dopravnej nehode, pretože podľa dostupných štatistík pri nehode zastane a pomôže len 1 šofér z 10. Oduševnený Leoš Mareš bol práve ten 1/10 a ukázal, že má srdce skutočne na pravom mieste, aj keď svojim činom „prišiel o“ luxusné Ferrari za niekoľko sto tisíc EUR.

https://www.stream.cz/onemanshow/10027702-odhaleni-skandalu-prohrane-sazky-o-ferrari-za-8-000-000-kc

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here