Asi netreba príliš nikomu vysvetľovať ako ľahko dokážu média veci zmanipulovať a z dôvodu sledovanosti dokážu niekedy zájsť až za všetky morálne zábrany. Teória je jednoduchá. Ľudia sa dožadujú nezvyčajných a podivných vecí v priamom prenose. Média sa preto riadia jednoduchou teóriou, čím väčšieho a podivnejšieho „blázna“ sa im podarí na obrazovky dostať, tým väčší úspech a sledovanosť ich seriál bude mať. Preto sa aj Kazma rozhodol, že takéhoto šialenca im vyrobí a exkluzívne dodá.

Teória je jednoduchá, vzal bežného človeka, z ktorého podľa vlastných slov Kazma vytvoril „dementa“. Niektoré média si po vysielanie mysleli, že Karol je len nastrčený herec, ktorého si televízia Prima sama najala aby dosiahla vyššiu sledovanosť.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Po odvysielaní konkrétnej epizódy „Prostřeno“ sa Karel Ondrka  stal najvyhľadávanejším hercom podľa csfd.cz. Tesne za ním sa v rebríčku umiestnili Ema Watson a Tom Hanks.

ONE MAN SHOW

Z obyčajného nezaujímavého človeka hitom médií

Celú túto akciu Kazma údajne plánoval pól roka. Ako základ použil svojho dlhoročného kamaráta, ktorého však ozvláštnil o Turretov syndróm, permanentnú erekciu, silné dioptrie, alergiu na perie, kožnú chorobu, úchylku na staré ženy a aby toho všetkého nebolo málo, bude bývať v centre Prahy so sliepkou a spávať bude v rakve (ako sám tvrdí, spánok v rakve je dobrý na chrbticu).

Ako celá táto reality show na druhú prebiehala, a čo všetko musel Kazma so svojim tímom do detailu premyslieť si môžte pozrieť v najnovšej epizóde ONE MAN SHOW. 

Celú epizódu si môžete pozrieť po kliknutí na nasledujúci link:

https://www.stream.cz/onemanshow/10017526-odhaleni-nejvetsiho-televizniho-skandalu-v-cesku

Ako Kazma aj na konci videa vysvetľuje, celý tento nápad vznikol v spolupráci z občianskym združením aby spoločne priblížili verejnosti závažnosť Turretovho syndrómu…

 

Komentáre