Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

73-ročná Joan MacDonaldová celý pivot zápasila s kilogramami navyše, za ktoré mohlo jej stroskotané manželstvo. Postupne sa dopracovala až na váhu 100 kilogramov. Jej váha mala samozrejme dopad aj na zdravie, a preto užívala niekoľko liekov na vysoký cholesterol a krvný tlak. 

Jej dcéra Michelle sa už nato nemohla dívať, a tak prišla s online cvičebným programom, ktorý mal pomôcť Joan dostať sa späť do kondície. Najskôr si však musela zakúpiť iphone a naučiť sa na ňom obsluhovať aplikácie. S ich pomocou začala cvičiť štyrikrát týždenne a upravila jedálniček.

Instagram/trainwithjoan

„Občas som mala chuť so slzami v očiach hodiť uterák na zem, ale našťastie som dosť tvrdohlavá na to, aby som dokončila to, čo začnem,“ prezradila Kanaďanka.

Instagram/trainwithjoan

Neskôr, keď už boli zmeny viditeľné, založila Michelle svojej mame instagram, kde denno-denne pridáva fotky svojej premeny a motivuje tým ľudí okolo seba. Pretože nikdy nie je neskoro. „Cítim sa oveľa lepšie, dostávam veľa komplimentov od mužov. Je to super,“ vyhlásila MacDonaldová.

Instagram/trainwithjoan

Komentáre