Veľa ľudí chápe svoj domov ako samozrejmosť. Najmä teraz, keď sú dni a noci čoraz chladnejšie si začíname užívať teplo domova. Nie však všetci majú takéto šťastie a mnohí musia v zlom počasí prečkať nejednu chladnú noc. Veľa ľudí bez domova môže využiť rôzne nocľahárne, no zvieratá si takto pomôcť nemôžu. Našťastie aj dnes ešte stále existujú ľudia, ktorým nie je osud druhých a zvierat ľahostajný.

Šľachetní zamestnanci spoločnosti IKEA v talianskom meste Catania sa rozhodli sprístupniť predajňu počas noci túlavým štvornohým miláčikom. Ako všetci iste vieme, predajňa je plná pohoviek, vankúšov, kobercov a postelí, čo by niektorým zákazníkom mohlo následne prekážať, no v skutočnosti je to práve naopak. Mnohí zákazníci tento krok vítajú a chlpáčom nosia napríklad aj krmivo a rôzne pochutiny.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

View this post on Instagram

My favorite stray in Sicily.

A post shared by noahromley (@noahromley) on

Niektorí zákazníci reagovali na prítomnosť psov v obchode prekvapene, no keď im personál vysvetlil prečo tam sú a čo všetko im IKEA ponúkne a ako sa o nich postará, boli doslova dojatí.

Niekto by si mohol myslieť, že v obchode musí viacero psov spôsobiť chaos a navzájom sa nemusia ani dobre znášať, no opak je pravdou. Chlpáči sa správajú veľmi toleratne a vážia si teplo a strechu nad hlavou. 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here