Najnovšia reklamná kampaň od IKEA v Spojených arabských emirátoch nesie názov „Ikea Real Life“. Dizajnéri v spolupráci s nábytkovým impériom pracovali niekoľko mesiacov na tom, aby mohli vytvoriť nábytok podobný tomu zo známych seriálov.

„Tím Ikea úzko spolupracoval s tvorcami celé mesiace. Prešli stovkami položiek, aby našli perfektné kúsky, ktoré by vytvorili ikonické miestnosti.“, povedal Vinod Jayan, výkonný riaditeľ IKEA v SAE, Katare, Egypte a Ománe. Prvou izbou, ktorú si môžete doma zariadiť, je obývačka zo seriálu Simpsonovci.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: boredpanda.com

Ak máte radi kultový seriál Priatelia a milujete scény z bytu, kde žije Monica, tak si môžete jej obývačku zariadiť už aj vy. Pohodlné gauče, farebné vankúše či komoda sú cenovo dostupné presne tak, ako to býva pri nábytku IKEA zvykom.

Zdroj: boredpanda.com

So sloganom, že každá obývačka píše nejaký príbeh predstavuje IKEA nábytok podobný aj tomu, aký ste mohli vidieť v seriáli Stranger Things. Dizajnéri sa aj v prípade tejto miestnosti doslova vyhrali a mysleli aj na tie najmenšie detaily ako ceruzky, sviečku alebo rámy. 

Zdroj: boredpanda.com

Komentáre