Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Herec a profesionálny wrestler Dwayne Johnson, známy pod prezývkou The Rock, prekvapil verejnosť správou o tom, že sa oženil a po 12 rokoch tak oficiálne spečatil vzťah so svojou partnerkou Lauren Hashian. 47-ročný Dwayne s ňou má dve malé dcéry, Jasmine a Tianu, a o tom, že sa oženil, informoval zverejnením svadobných fotografií.

Zdroj: dailymail.co.uk

Herec v minulosti už bol ženatý, no manželstvo skončilo rozvodom. S bývalou manželkou má dcéru Simone, ktorá len pred pár dňami oslávila 18. narodeniny. Druhá svadba a jej prípravy prebehli v tajnosti a tak boli zverejnené fotky naozaj milým prekvapením. Nevesta zažiarila v bielych čipkovaných šatách s výstrihom, živôtikom a dlhou vlečkou, ženích tiež stavil túto farbu a obliekol si biele nohavice a tenkú košeľu.

Zdroj: dailymail.co.uk

Svadba sa mala konať už v roku 2018, no Lauren otehotnela a tak sa vzali až tento rok. Rozhodli sa, že svoje áno si povedia na Havaji a fotografie napovedajú, že išlo o poriadnu romantiku. The Rock vzbudzuje rešpekt ľudí predovšetkým svojou svalnatou postavou, no v skutočnosti sa pod nimi skrýva milujúce srdce a citlivá duša. O tom, že svoju manželku a dcéry nadovšetko miluje svedčia aj slová, ktoré povedal po narodení svojej najmenšej dcérky Tanie: Celý život som bol vychovaný a obklopený silnými milujúcimi ženami, ale po účasti pri pôrode môjho dieťaťa je ťažké slovami vyjadriť novú úroveň lásky, úcty a obdivu, ktorú prechovávam ku všetkým ženám a matkám.“

Zdroj: dailymail.co.uk

34-ročná Lauren Hashian tvorí s Dwaynom pár od roku 2007 a svoje súkromie si prísne strážia. Je dcérou bubeníka známej skupiny Boston, a práve vďaka tomu je na život vo svetle reflektorov v obklopení ľudí zvyknutá. S Dwaynovou manželkou vychádzajú dobre a v rodine nemajú žiadne konflikty.

Komentáre