Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Počas rozhovoru s anglickým novinárom Piersom Morganom, 34-ročný športovec Ronaldo odhalil podrobnosti o svojom detstve, o ktorom veľa ľudí doteraz nevedelo. Hovoril o tom, ako vyrastal v chudobnej rodine na portugalskom ostrove Madeira. Narodil sa ako štvrté a najmladšie dieťa v rodine. Jeho matka bola kuchárka a jeho otec bol záhradníkom na čiastočný úväzok. Futbalista má staršieho brata a dve staršie sestry. Známe je aj to, že jeho druhé meno bolo poctou Ronaldovi Reaganovi, ktorý bol v tom čase prezidentom USA.

Zdroj: Boredpanda

Ronaldo vyrastal v chudobe a musel zdieľať tú istú izbu so všetkými tromi svojimi súrodencami. Jeho futbalová kariéra začala v roku 1992, keď hral za amatérsky tím Andorinha. Potom strávil dva roky v Nacional a v roku 1997 sa prihlásil do Sporting CP vo veku iba 12 rokov. Bez ohľadu na to, aký úspešný a bohatý je Ronaldo dnes, tak nikdy nezabudol na svoje korene alebo na skutočnosť, že vyrastal v chudobe a často nemali doma čo jesť.

Zdroj: Boredpanda

V rozhovore spomenul aj ženu menom Edna a ďalšie dve milé dámy z McDonaldu, ktoré neváhali a vždy, keď mohli, tak mu dali nejaké hamburgery, aby sa najedol. Futbalista na láskavosť a dobrotu žien nezabudol ani po rokoch, a rozhodol sa, že ich nájde a patrične sa im poďakuje.  Veríme, že sa mu to podarí, pretože gesto od neznámych žien mu v detstve pomohlo, a je naozaj obdivuhodné, že na to futbalista ani po rokoch nezabudol.

Komentáre