Cestovná spoločnosť Busabout sa rozhodla, že v lete príde s jedinečnou kampaňou pod názvom „The Great Travel Experiment” (Najväčší cestovateľský experiment). Ponúka niekoľkým milovníkom cestovania letnú dovolenku a výlety po Európe, USA či Ázii v trvaní 11 týždňov úplne zadarmo.

Stačí, keď budete súhlasiť s podmienkami, ktoré cestovná spoločnosť vytvorila. Svoje cesty bude potrebné mapovať na jednej z najrozšírenejších a najobľúbenejších sociálnych sietí posledných rokov, na Instagrame. O jednotlivých cestách a výletoch však budú rozhodovať ľudia, ktorí sledujú Instagramový profil cestovnej spoločnosti. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

To znamená, že o všetkom, od toho či majú ísť účastníci vyskúšať parašutizmus, rafting na divokej vode či ochutnať hmyz v Bangkoku, budú rozhodovať sledovatelia profilu Busabout prostredníctvom ankiet v jeho Instagramových príbehoch.

Busabout hľadá až 6 uchádzačov, teda tri páry, ktoré budú spoločne mapovať svoje výlety po svete. Za túto letnú brigádu ponúka vyše 10 tisíc amerických dolárov každému účastníkovi. Čo za necelé tri mesiace nie je vôbec zlá výplata. Súhlasíte? Prihlásiť sa môžete ako jednotivec alebo aj ako pár. Stačí nahrať video vizitku a odoslať ju najneskôr do 8. apríla 2019 na webovú stránku Busabout. Spoločnosť potom vyberie niekoľko ľudí do užšieho kola a o konečných víťazoch sa bude rozhodovať na základe verejného hlasovania.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here