Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Istá, len 17-ročná Američanka rozbila svoje auto pri pokuse splniť nový viral „Bird Box“. Ako sa vyjadrili jednotky miestnej polície, dievča šoférovalo svoje auto so zaviazanými očami.

Princíp tejto novej virálnej challenge je veľmi jednoduchý, no zároveň aj veľmi nebezpečný. Podstatou je mať prekryté zaviazané oči zatiaľ čo vykonávate rôzne činnosti. Táto nová výzva je inšpirovaná novou sériou z dielne Netlfix, kde sú hlavný hrdinovia v hlavnej úlohe so Sandrou Bullock nútení čeliť temnej sile so zaviazanými očami.

Nemenovaná mladá vodička sa rozhodla „dokázať“ splniť túto novú výzvu a preto si počas šoférovania zaviazala oči neprehliadnou šatkou. Niečo takéto ani len teoreticky nemohlo dopaduť dobre. Dievča stratilo kontrolu nad svojim vozidlom, prešlo do protismeru a zrazilo sa s protiidúcim vozidlom v druhom jazdnom pruhu.

Miestne policajné zložky tento incident okamžite zverejnili na svojich sociálnych sieťach s odkazom, že takto dopadne Bird Box challenge počas šoférovania, dalo sa to čakať. Podobnú správu už aj pred touto udalosťou zverejnil internetový gigant Netflix, ktorý vyslovene ľudí požiadal, aby sa pri plnení tejto výzvy vyhýbali nebezpečným aktivitám a neporanili sa.

Komentáre