Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

YouTuber Jimmy Donaldson, ktorý je v online svete známy pod prezývkou “Mr. Beast” sa odhodlal k obdivuhodnému činu. Nedávno sa mu podarilo prekročiť hranicu 20 miliónov odoberateľov a sledovateľov na platforme YouTube. Veľa ľudí ho na sociálnych sieťach preto vyzvalo, aby oslávil tento úspech vysadením symbolických 20 miliónov stromov. On sa rozhodol, že výzvu príjme.  

Zdroj: Boredpanda

Ide o poriadne veľké číslo, no mladík sa rozhodol, že to dokáže. Oslovil tak stovky ďalších Youtuberov, rovnako tak vyzval na pomoc aj svojich sledovateľov a postupne sa k nemu začali pridávať ľudia, ktorí mu s vysádzaním stromov pomáhajú. Spojil sa tiež napríklad s Nadáciou Arbor Day Foundation,  ktorá vysadí strom za každý darovaný dolár. Väčšina vysadených stromov bude pochádzať z rôznych štátnych a národných lesov spravovaných vládnymi agentúrami.

Zdroj: Boredpanda

Medzičasom sa počet jeho odoberateľov na Youtube zvýšil na 25 miliónov aj vďaka tomu, že sa výzvy nezľakol a rozhodol sa, že ju s pomocou iných splní. Nižšie si môžete pozrieť jeho video, v ktorom hovorí o výzve a samotnom vysádzaní stromov.

Komentáre