Vianoce sa rýchlo blížia a rodičia začínajú blúdiť po hračkárstvach, aby nakúpili svojim ratolestiam darčeky podľa ich priania. Jednoduché to majú rodičia sedemročného Ryana zo Spojených štátov. Ten sa totiž stal najúspešnejším YouTuberom.

Má iba sedem rokov a už je milionár! Ryan z USA, ktorý je na YouTube známy ako Ryan ToysReview, sa vo svojich videách hrá s hračkami, ktoré vlastne recenzuje. Jeho videá sa stali na sociálnej sieti neuveriteľne populárne a v súčasnosti ho sleduje 17 miliónov ľudí.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
youtube

Úspech videí malého chlapca šokoval celú rodinu. Ryan prišiel za svojimi rodičmi po tom, čo videl v roku 2015 jedného YouTubera komentovať hračky. Hneď potom išiel za svojou mamou a spýtal sa: „Prečo nie som na YouTube, keď všetky ostatné deti tam sú?“ Jeho rodičia sa teda rozhodli, že mu založia účet. „Potom sme ho vzali do obchodu, aby si kúpil svoju prvú hračku. Myslím, že to bol lego vláčik, a tým to všetko začalo,“ povedala pre DailyMail chlapcova mama.

Rodičia si najskôr mysleli, že videá budú sledovať iba členovia rodiny, pretože mnohí z nich žijú mimo Spojených štátov. Na prekvapenie popularita videí rýchlo rástla a video, v ktorom Ryan otvorí obrie veľkonočné vajíčko od Disney Pixar, videlo vyše 900 tisíc ľudí.

Podľa rebríčka Forbes je Ryan najúspešnejším YouTuber za rok 2018. Strčil do vrecka aj také mená sociálnych sietí ako herca Jakea Paula (21) či švédskeho milovníka počítačových hier PewDiePiea. Za tento rok si vďaka videám zarobil 22 miliónov dolárov čo je o polovicu viac, ako zarobil minulý rok. Navyše chlapec už nie je len obyčajný YouTuber, ale aj podnikateľ. Nedávno mu vyšiel vlastný rad hračiek!

 

Komentáre