Španielske médiá zaplavili správy o tom, že Zinedine Zidane sa znova vracia na lavičku Realu Madrid a po neúspešných posledných zápasoch tak nahradí na lavičke Santiaga Solariho.

Španielsky veľkoklub by mal verejnosti oznámiť zmenu trénera na tlačovej konferencii naplánovanej na 17:00 GMT. Podrobnosti kontraktu zatiaľ nie sú známe, rovnako ako nie je ani známe, či sa Zidane stáva trénerom len do konca aktuálnej sezóny, alebo pôjde o dlhší kontrakt.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: twitter.com

Podľa slov španielskych médií sa ale údajne Solari už aj rozlúčil s vedením a celým tréningovým tímom v tréningovom centre Realu Madrid. Podľa portálu Jugones, Zidaneho o návrate na lavičku presvedčil samotný prezident klubu – Florentino Perez. Francúzsky tréner mal na stole ponuky aj z iných veľkoklubov, medzi nimi aj z Juventusu Turín, na ktorého lavičku by však mal v lete zasadnúť Pep Gauardiola.

Zidane odstúpil z trénerskej stoličky Realu Madrid v máji minulého roku po tom, čo Biely Balet získal trofej v Lige Majstrov tretíkrát za sebou. Zidane prichádza do Madridu v neľahkých časoch, no klub ho však potrebuje a až čas ukáže, či to bol správny krok.

Komentáre