Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Kabeliek nie je nikdy dosť. S touto myšlienkou si kupuje kabelky snáď každá žena a 42-ročná Clare Smithová určite nebola výnimkou. Kabelku si kúpila v miestnom supermarkete v anglickom meste Hucknall. Po tom, ako si ju priniesla domov, začala vyberať papiere, ktorými bola kabelka naplnená. Ostala šokovaná, keď okrem papierov našla aj obálku, ktorá zrejme nebola súčasťou jej nákupu. 

Vnútri obálky bola 5-librová bankovka a odkaz: „Všetky vaše sny sú možné, choďte za nimi a verte si.” Pani Clare ostala príjemne prekvapená, no dodala, že aj napriek tomu, že ju finančná čiastka milo prekvapila, odkaz na papieriku ju zahrial pri srdci určite viac. „Skutkov láskavosti a štedrosti už nie je medzi ľuďmi veľa a mňa teší, že niečo také milé postretlo práve mňa,” dodáva. 

Podľa reakcii zamestnancov to nie je prvýkrát, čo sa niečo takéto v danom supermarkete stalo. „Toto je nádherné gesto od niekoho, kto šíri láskavosť a sme skutočne radi, že náš nákup potešil Clare a rozžiaril jej všedný deň,“ uviedol & manažér prevádzky Sam Johnson.

Komentáre