Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Záhadný paranormálny príbeh sa odohral v Severnej Karolíne, keď sa Leila Livingstonová, 34-ročná matka štyroch detí, išla pripraviť na večierok. Deti nechala na dolnom poschodí v obývačke pozerať kreslenú rozprávku a pritom ich pozorovala cez monitor. “Je ťažké urobiť niečo také pri dvoch batoľatách a jediné, čo u nás zaberá, je rozprávka Leví kráľ,” začala Leila svoj príbeh.  

Facebook.com

Keď sa zrazu zadívala na monitor, vyrazilo jej dych, keď uvidela, že pri jej deťoch sedí cudzia žena. Zdesená Leila vletela do izby, kde deti pokojne sedeli a nikto iný tam nebol. Keď si potom opakovane prehrávala záznam z monitoru, všimla si, že obraz jednoducho preskočil zo živého záznamu na nahraný záznam z “archívu” a v obývačke vlastne sedela ona sama. 

Facebook.com

Až neskôr si všimla, že v deň nahrávky mala na sebe iné oblečenie a žena na videu ma iné vlasy ako ona sama. “Mala som čierne tričko a úplne iné vlasy. Vôbec som tomu nerozumela,” pokračuje v rozprávaní zdesená mama. 

Rozhodla sa teba podeliť sa s týmto záhadným príbehom so svojimi priateľmi na sociálnej sieti. Veľa užíveteľov si hneď všimlo, že ženu sediacu na gauči akoby objímal malý chlapec. “Keď mi to napísali, hneď som si spomenula na chlapčeka, o ktorého som prišla pred deviatimi rokmi. Možno je tu celý čas s nami a my sme o tom doteraz nevedeli,” ukončuje svoje rozprávanie Leila. Tiež si týmto javom vysvetľuje aj zvláštne javy, ktoré sa občas dejú v dome, ako napríklad otváranie dverí na šatníku alebo vypínanie zásobníka vody na chladničke…

Y’all. This is the scariest thing I’ve ever experienced in my life. I was getting ready to go out with my husband. That…

Uverejnil používateľ Leila Livingston Piatok 15. novembra 2019

Komentáre