„Mám pocit, že sa to jednoducho malo stať, “ aj tieto slová vyslovila Kim Kardashian West počas jej včerajšieho rozhovoru v „The Ellen DeGeneres Show“ , na adresu nepríjemnej lúpeže, ktorú na vlastnej koži zažila Kim v Paríži v Októbri minulého roka. Bolo to po prvý krát, čo Kim verejne prehovorila o svojom zážitkom mimo svojej vlastnej TV Show.

Manželka svetovo populárneho rapera a módneho návrhára Kanyeho Westa najskôr veľmi citlivo hovorila o svojom životnom príbehu a životných skúsenostiach, no neskôr však už bavila celé publikum svojimi historkami a svojich 2 deťoch dcérke North a synovi Saintovi. Televízna hviezda nedávno predviedla svoje krivky v bikinách aj na pláži v Mexiku. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
(Photo: FameFlynet/AKM-GSI-XPOSU?RE)
mirror.co.uk

Kim ďalej v rozhovore uvádza aj fakt, že staršie z detí, dcéra North je veľmi žiarlivá v spojitosti so svojim mladším bratom. Ako Kim ďalej hovorí, North najviac žiarli na momenty, kedy ho kŕmi. Ďalej taktiež uvádza, že dcérka North je úplne dvojča jej manžela Kanyeho, a je vlastne takou jeho „ženskou verziou“ čo sa týka povahy a myšlienok. Na dresu jej manžela Kim ešte prezradila, že v lete tohto roku oslávi svoje 40-te narodeniny.

Čo ďalej Kim prezrádza o ich súkromí a osobnom živote si môžete pozrieť v kompletnom rozhovore:

https://www.youtube.com/watch?v=F3PkGolYakI

 

Komentáre