Žilinské Gofri si počas svojej celej siahodlhlej histórie obľúbilo veľké množstvo ľudí pre jeho jedinečnú chuť a obrovskú tradíciu. Tú svojim zákazníkom prináša už od roku 1988. Kvalitné suroviny a láska, s ktorou je tento sladký pokrm pripravovaný vás nútia sa sem stále vracať.

Veľa ľudí preferujúcich zdravý životný štýl si dokázalao Gofri odoprieť, no po novom to už vôbec nebudú musieť riešiť. Gofri prichádza aj vo svojich nízkokalorických a zdravých vyhotoveniach.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Asi všetci poznáte stav, kedy Vás prepadne hlad a máte chuť si dať niečo pod zub. Odteraz si len jednoducho objednáte svoju chutnú zásielku priamo z Gofri cez bistro.sk a problém máte vyriešený. V prípade, že si objednáte fitness verziu, tak Vás nebudú ani trápiť výčitky.

Pri myšlienke donášky Vám možno napadne, v akom stave sa k vám gofri dostane, keďže šľahačka a podobné suroviny sa môžu pri doručení roztopiť. No aj toto majú vyriešené. Na svoje pokrmy používajú výhradne kvalitnú šľahačku vyšľahanú talianskym prístrojom, vďaka ktorého špeciálnemu procesu prípravy sa táto šľahačka neroztopí minimálne 2 hodiny.

Komentáre