Seriálový fenomén Game of Thrones si získal takmer celý svet, vrátane dvoch ilustrátorov, ktorí svoju prácu prezentujú na Instagrame pod hlavičkou „Combo Estúdio.“ Fernando Mendonça a Anderson Mahanski na tomto insta profile zverejnili niekoľko príspevkov, v ktorých sú prepojené dva svety: svet Disney a Game of Thrones. Ich tvorba reprezentuje alternatívnu verziu Game of Thrones – teda takú, ako by ju pravdepodobne spracovalo štúdio Disney, ak by išlo o animovanú verziu pre deti.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
ARYA STARK and THE HOUND
TYRION LANNISTER

Po zverejnení týchto roztomilých obrázkov „alternatívnej verzie“ seriálu si množstvo fanúšikov začalo priať, aby sa nimi štúdio Disney naozaj inšpirovalo a vytvorilo seriál aj v animovanej, no samozrejme upravenej a pre deti vhodnej verzii. Toho sa však pravdepodobne nedočkáme (i keď nádej zomiera posledná 🙂 ), no musíme povedať, že toto prevedenie Disney GoT sa ilustrátorom naozaj podarilo!

JON SNOW
CERSEI LANNISTER
BRAN and HODOR

Okrem filmového sveta sa kreatívni umelci zaujímajú aj o hudobnú scénu – v ich tvorbe môžeme nájsť tiež doslova „rozprávkové“ obrázky Madonny a Lady Gaga, Nicki Minaj, Beyoncé či Elvisa Presleyho.

Komentáre