Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

V dnešnej modernej dobe sa už bez auta doslova “nepohneme”. Niekto auto využíva len na to, aby sa dostal z bodu A do bodu B, no a niekto vozí v aute polovicu svojho života. Práve vtedy sa môže jednoducho stať, že v aute niečo zabudneme, no niekedy sú to veci, pre ktoré skutočne neexistuje vysvetlenie.

Britská spoločnosť Webuyanycar, ktorá sa zaoberá predajom a kúpou ojazdených áut, nám priniesla tie najzvláštnejšie a najzaujímavejšie príbehy, ktoré sa im pri predajoch stali. A budete sa naozaj čudovať!

 

Konzerva s fazuľami

Zo začiatku to neznie tak nereálne. Konzerva sa jednoducho zakotúľala pod sedačku počas nakladania nákupu do auta. No to, že bola konzerva 4 roky po záruke je naozaj divné! 

idealnadieta.sk

Transfúzna stanica

Keby išlo o vozidlo, ktoré bolo v minulosti používané ako záchranka, nebolo by na tom nič čudné. Ale čo robila transfúzna stanica v osobnom automobile?

Obálka s 10 000 dolármi

Nový majiteľ sa isto potešil keď vo svojom novom aute našiel ako bonus obálku s toľkými peniazmi. No samozrejme netrvalo dlho a pôvodný majiteľ sa po peniaze veľmi rýchlo vrátil.

tvnoviny.sk

Urna so spopolneným človekom

Pre nového majiteľa to asi nebolo nič príjemné, keď našiel v kufri auta spopolneného človeka. Našťastie stále existujú dobrí ľudia, a tak tento nečakaný darček z kufra svojho auta vrátil späť. 

www.vytex.sk

Konský hnoj

Takýto voňavý darček by si asi nikto neprial nájsť vo svojom novom vozidle, však?

Stalo sa aj vám už niečo podobné?

Komentáre