Akčná hra na spôsob Mortal Kombat od rovnakých tvorcov so superhrdinami v hlavnej úlohe, kde budete môcť proti sebe postaviť sily dobra i zla známe z komiksových predlôh vrátane Batmana, Supermana, či Flasha. Celou hrou je navyše prepletený napínavý príbeh plný zvratov.

V alternatívnom vesmíre vládne zlá verzia Supermana, ktorý so skupinou tvorenou superhrdinami a superzloduchmi ako napríklad Wonder Woman, Flash , Shazam a pod. nastoľuje krutovládu v celom vesmíre. Vy-hráč, hráte za všetkých možných superhrdinov a superzločincov ktorý sa tomuto režimu postavili ako odboj na čele s Batmanom zvaný INSURGENCY.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

V jednoduchosti by som príbeh opísal asi takto: V tomto alternatívnom vesmíre Joker zdrogoval Supermana tak, že si myslel, že jeho láska Lois Lane je Doomsday a zabil ju. Ovládol ho hnev a doslova do nej spravil dieru holou rukou. Od tej doby sa z neho stáva vraždiaca beštia, ktorá zabila každého, kto sa mu postavil do cesty.

injustice__gods_among_us_by_sblister-d5yok5j-1

Aby som všetko uviedol na pravú mieru, hra sa odohráva vo dvoch vesmíroch, niektorí dobrí hrdinovia sa dostali do vesmíru, ktorý je pod vládou Supermana. To je dôvod, prečo sa niekoľkokrát za hru stane, že bojujete proti zlej verzii samého seba.

Hra je vytvorená na štýl Mortal Kombatu, sú tu ale pridané nejaké tie „vychytávky“. Napríklad rozmanitá interakcia s prostredím alebo špeciálne útoky s výbornými animáciami.

Samozrejme nechýbajú tu „challenge“, duely a taktiež aj verzia multiplayer s dvoma hráčmi na jednom zariadení.

Ak máte chuť len tak si zabojovať proti svojim obľúbeným hrdinom alebo zloduchom, hra je ako šitá pre Vás.

Ak ale čakáte od hry rozmanitosť gameplayu alebo väčšiu voľnosť v príbehu, siahnite po niečom inom, hra sa po čase začne opakovať. Aj keď každá jedna postava je unikátna, v hre ide stále o to isté dookola.

Za mňa to bude 75%. Fajn oddychovka alebo len tak keď sa chcete „pobiť“ s kamarátmi.

Prajem príjemný herný zážitok.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here