Pre lyžiarov znie rezanie čerstvého snehu vo Švédsku ako sen.
Jedna firma aktuálne zaplatí dvom ľuďom 30$ za hodinu, aby robili zrovna toto. Firma Tenson, ktorá sa zaoberá výrobou outdoorového oblečenia práve najíma „profesionálneho skúšača lyžiarskej výstroje“ v
Idre Fjäll, vo Švédsku.

Spoločnosť sa vyjadrila, že hlavnou náplňou práce je „vychutnať si čas na horách.“ Jednoducho strávite deň na lyžiach a poskytnete firme Tenson spätnú väzbu o ich výstroji.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: http://learnenglishteens.britishcouncil.org

Vybraní kandidáti dostanú spiatočné lístky do Idre Fjäll, kde sa budú denne lyžovať od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00.

Okrem toho budú ubytovaní v chate, ktorá je len kúsok od zjazdoviek a bude im zdarma poskytnuté jedlo a tiež lyže. Vybratí uchádzači dostanú lyžiarske vybavenie Tenson, ktoré si môžu nechať, rovnako ako štvordňový skipass a osem hodín súkromných lyžiarskych hodín. Navyše, každý z nich si smie priviesť priateľa, ktorému budú taktiež uhradené všetky výdavky.

Čo je zaujímavé, táto ponuka nie je určená pre skúseného lyžiara. Spoločnosť hľadá človeka, ktorý je oduševnený, ale zároveň len priemerný lyžiar.

„Už viac ako 60 rokov vyrábame inovatívne, funkčné oblečenie, ktoré nosia najdivokejší lyžiari. Berieme vážne našu víziu – sprístupniť a zabezpečiť oblečenie pre každého, a preto je teraz ten správny čas, otestovať ho na priemernom lyžiarovi.“

Tensonov tím na vývoj produktov hľadá niekoho, kto dokáže otestovať túto výbavu z pohľadu začiatočníka. Aby určil, ako obstojí v prípade, ak spadnete na svahu alebo sa zachytíte na lanovke.
Z tohto dôvodu je takmer žiadna predchádzajúca skúsenosť s lyžovaním prínosom, nie však podmienkou, ak bude mať tá správna osoba jednoducho vášeň pre outdoorové aktivity.

Žiadosti sa dajú posielať len do 11. februára, tak to nezmeškajte.

Komentáre