Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Umelo vybudované lyžiarske haly sú pre Slovensko ešte vzdialené. Poznáme ich najmä zo zahraničia, kde sú celkom populárne. Najmä v krajinách, v ktorých sneh nie je samozrejmosťou ani v zime. Málokto však vie, že podobný nápad chceli ľudia zrealizovať aj na Slovenku.  

pullman-dubai-creek-citycentre.com

O projekte sa už nejakú dobu hovorí, a ak by sa splnili prvotné plány, výstavba by sa začala už tento rok. Táto myšlienka postavenie haly sa však obyvateľom na Donovaloch nepáčila. A nie len im, preto sa proti výstavbe spustilo podpisovanie petície. Výstavba sa im nepáči z ekologických dôvodov, pretože na ploche, kde by mala byť hala postavená, by sa muselo vyrúbať nespočetne veľa zdravých stromov. 

cleartrip.ae

Petíciu podporilo svojim podpisom už takmer dvadsať tisíc ľudí. Iní sa zase ohrádzajú tým, že by sa výstavba mala spájať aj s výstavbou hotela, barov a reštaurácií alebo multifunkčnej haly s klziskom, čo sa spája s tvorbou pracovných miest. 

Či sa výstavba začne v roku 2020 alebo nie, uvidíme už pravdepodobne čoskoro. Pre priblíženie, ako by takáto hala mala vyzerať si pozriete video, ako to vyzerá v Dubaji. 

Komentáre