Dlhoočakávaný koncert v rámci svetového turné The Nicki WRLD Tour sa mal odohrať včera večer na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Jeho oficiálny začiatok bol naplánovaný na 19:00, keď mal celú show odštartovať predskokan Majk Spirit.

Organizátor celého koncertu, agentúra XL promotion najskôr čakajúcim fanúšikom oznámila, že sa začiatok koncertu presúva na 21:00 hod, z dôvodu veľkého meškania kamiónov s technikou a štábom, ktorí smerovali z predošlého koncertu z Mníchova. Práve Mníchov bol mestom, kde Nicki odštartovala prvým koncertom svoje svetové turné. Kamióny na miesto určenia napokon dorazili s viacej ako 5-hodinovým meškaním.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: bratislava-mesto.eu

Doba čakania na vystúpenie hviezdnej rapperky sa však stále predlžovala a taktiež začínala stúpať aj nervozita čakajúcich divákov. Keď sa po niekoľkých hodinách konečne dostali dnu, scéna a celý stage boli stále ešte v procese výstavby. Niektorí fanúšikovia už pomaly začali odchádzať, no väčšina aj napriek tomu stále ostala a v napätí čakala na koncert slávnej rapperky.

Nicki Minaj napokon po niekoľko hodinovom čakaní vyšla na pódium, no len preto, aby čakajúcim fanúšikom oznámila, že sa jej koncert ruší. Speváčka argumentovala tým, že im slovenská strana a budova štadióna nedokáže poskytnúť adekvátne technické zabezpečenie. „Hodiny sme sa usilovali o to, aby to všetko fungovalo, no v tejto budove nám povedali, že jednoducho nemajú dostatočný výkon, aby našu show utiahli. Cítim sa hrozne, pretože ste tu čakali hodiny. Naozaj sme sa snažili urobiť všetko, čo sa dalo,“ prehovorila Nicki k divákom. Potom už len zišla dolu a s fanúšikmi sa osobne rozlúčila.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here