Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Všetci poznáme tie dni, kedy vstaneme opačnou nohou, ako by bolo potrebné a jediné čo nás zaujíma, je koľko je hodín, lebo už ako obvykle nestíhame do práce/školy. No deň môže začať aj oveľa príjemnejšie a stačí k tomu tak málo! Vstať o pár minút skôr a dopriať si pohodovú rannú rutinu.

Ruku na srdce, kto z nás začína deň vypnutím budíka a následne nato presurfovaním všetkých sociálnych sieti. Veď koľko nám len toho mohlo újsť za tú noc! Pre začiatok, skúste vypnúť budík a dať si aspoň 15 minút pokoj od okolitého sveta formou nescrolovania sociálnych sietí. Nielenže je to nezdravé, ale zrazu získate toľko času navyše, koľko len potrebujete. Špeciálne ráno, kedy sa počíta každá minúta.

startitup.sk

Skúste vymeniť vašu rannú kávu za obyčajnú čistú vodu s pár kvapkami citrónu. Môže sa zdať, že sú to dva diametrálne rozdielne nápoje, no voda s citrónom vás tak nabudí a nakopne váš metabolizmus, že po káve už ani nesiahnete.

topmagazin.sk

Môže to znieť ako maličkosť no aj keď si ráno pekne posteliete posteľ, vie vás to naladiť na dobrú vlnu počas celého dňa.

sconto.cz

Hýbte sa! Aj obyčajný 10 minútový strečing každé ráno vie nabudiť telo a nabiť ho dosýta endorfínmi, a teda hormónmi šťastia.  Nemusíte ísť do posilňovne na hodinový tréning, všetko môžete vyriešiť jednoducho a v pohodlí domova.

stressfix.com

Kráľovské raňajky = základ pekného a produktívneho dňa. Na raňajky často zabúdame, čo je veľká chyba. Ak ste zvyknutí neraňajkovať, zmeňte to! Veď zase je to len o zvyku. Spravíte tým dobre len a len sebe. Môžete si ich nachytať deň vopred a ráno si ich iba vychutnať, to vám toľko času nezaberie.

napalete.sk

 

Komentáre