Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Čo poviete na takúto brigádu? Trvanie štúdie bude 89 dní – 5 dní oboznámenia sa, 70 dní odpočinku a 14 dní rehabilitácie, ktorá vás vráti späť do “normálneho života”. Všetci účastníci budú ubytovaní v jednej miestnosti, ktorej teplota bude udržiavaná na konštantnej úrovni a počas 60 dňového obdobia ležania sa bude všetko robiť v horizontálnej polohe – jedenie, sprchovanie či hygienické úkony.

Plánovači štúdie hovoria aj o tom, že človek sa tam nudiť nebude. Čas môže využiť na rôzne online kurzy alebo sa naučiť nové zručnosti. Povolené budú aj rôzne voľnočasové aktivity ako sledovanie televízie, čítanie či sociálne siete.  

Čo sa týka jedla, tak účastníci tohto experimentu budú pod dohľadom tímu vedeckých, fyzioterapeutických a zdravotníckych pracovníkov, ktorí sa budú starať o stravu a tak nehrozí, že by niektorý z účastníkov počas štúdie pribral, keďže pohybu budú mať menej ako obvykle. 

Štúdia sa začína v septembri s niekoľkými následnými vyšetreniami v Nemeckom leteckom a kozmickom centre v Kolíne nad Rýnom. V prípade, že vás táto ponuka zaujala, tak sa môžete zaregistrovať na tomto odkaze.

Komentáre